مجتمع و مرکز خرید کوروش تهران
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

مجتمع و مرکز خرید کوروش تهران یکی از مجتع های تجاری تهران می باشد که در بزرگراه شهید ستاری این شهر واقع شده است. این مجموعه در مجتع کوروش قرار گرفته است و دارای ۵۵۰ واحد تجاری می باشد که انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، ساعت، اسباب بازی، بدلیجات و … را با کیفیت بالا ارائه می کند. واحدهای تجاری از برندهای بین المللی و داخلی حرفه ای در کنار هم تشکیل شده است.
زیر زمین دوم مجموعه هایپر مارکت و ۳۱ واحد تجاری را در خود جای داده است. در طبقه منفی یک  ۱۴۹ واحد جهت شغل های پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، ساعت، اسباب بازی، بدلیجات و … ساخته شده است.
طبقه همکف مجتمع دارای ۱۱۱ واحد تجاری و با نمایندگی های بین المللی و پوشاک می باشد. ۱۴۳ واحد تجاری که انواع پوشاک، کیف، کفش، تلفن همراه، کامپیوتر و لوازم خانگی را ارائه می کنند در طبقه اول قرار گرفته اند. در قسمت شمالی همکف نیز ۲۵ واحد تجاری که هرکدام پوشاک، کیف، کفش، تلفن همراه، کامپیوتر و لوازم خانگی را ارئه می کنند وجود دارد.
طبقه منفی یک شمالی در راستای راهروی شمالی طبقه همکف شامل ۴۶ واحد تجاری عرضه کننده بورس طلا و جواهرات است. طبقه منفی دو شمالی نیز در راستا بخش شمالی زیر زمین اول از ۳۷ واحد تجاری تشکیل شده است.

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر کاربران

  1. هنوز هیچ نظری در مورد این مکان ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید، این گوی و این میدان :)