مجتمع و مرکز خرید کوروش تهران
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

به عنوان یکی از مراکز خرید در ، منتشر شده است.

مجتمع و مرکز خرید کوروش تهران یکی از مجتع های تجاری تهران می باشد که در بزرگراه شهید ستاری این شهر واقع شده است. این مجموعه در مجتع کوروش قرار گرفته است و دارای ۵۵۰ واحد تجاری می باشد که انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، ساعت، اسباب بازی، بدلیجات و … را با کیفیت بالا ارائه می کند. واحدهای تجاری از برندهای بین المللی و داخلی حرفه ای در کنار هم تشکیل شده است.
زیر زمین دوم مجموعه هایپر مارکت و ۳۱ واحد تجاری را در خود جای داده است. در طبقه منفی یک  ۱۴۹ واحد جهت شغل های پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، ساعت، اسباب بازی، بدلیجات و … ساخته شده است.
طبقه همکف مجتمع دارای ۱۱۱ واحد تجاری و با نمایندگی های بین المللی و پوشاک می باشد. ۱۴۳ واحد تجاری که انواع پوشاک، کیف، کفش، تلفن همراه، کامپیوتر و لوازم خانگی را ارائه می کنند در طبقه اول قرار گرفته اند. در قسمت شمالی همکف نیز ۲۵ واحد تجاری که هرکدام پوشاک، کیف، کفش، تلفن همراه، کامپیوتر و لوازم خانگی را ارئه می کنند وجود دارد.
طبقه منفی یک شمالی در راستای راهروی شمالی طبقه همکف شامل ۴۶ واحد تجاری عرضه کننده بورس طلا و جواهرات است. طبقه منفی دو شمالی نیز در راستا بخش شمالی زیر زمین اول از ۳۷ واحد تجاری تشکیل شده است.

نظر شما درباره مجتمع و مرکز خرید کوروش تهران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر کاربران

  1. هنوز هیچ نظری در مورد این مکان ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید، این گوی و این میدان :)