هتل لیوادر تالش
[تعداد: 4    میانگین: 3.5/5]

هتل لیوادر تالش یکی از هتل های تالش در استان گیلان است که در بلوار امام رضا این شهر واقع شده است. این هتل سه ستاره از یک رستوران ۳۰۰ نفره، ۳ سالن مجزای ۴۰۰ و ۳۰۰ و ۲۰۰ نفره در دل طبیعت زیبا به بهره برداری رسیده است. از امکانات هتل لیوادر می توان به یخچال ، کولر گازی، اینترنت و پارکینگ اشاره کرد.

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر کاربران

 1. عسل گفت:

  همین دو روز پیش- فروردین ۹۶- مهمان لیوادر بودم.
  اسم هتل برای این مکان نامناسب است. چون امکانات آن در حد یک مسافرخانه معمولی هم نیست.
  کمبود وسایل و امکانات و افراد: ویوی دریا برای اتاق ما در واقع ویوی سقف طبقه پایین هتل بود. برای جابجا کردن چمدانها از آن همه پله کارمندی ندارند، یعنی نه آسانسور و نه کارمند باربر هتل ندارند.در اتاق دو نفره ای که ما اجاره کردیم، تلفن نبود. هتل در هیچ یک از اتاقها تلفن ندارد چه برسد به اینترنت- در اتاق حتی یک عدد لیوان یا یک پیش دستی یا یک قندان نبود- در حالیکه پیش پا افتاده ترین مسافرخانه ها این امکانات ساده را دارند- نبود یک میخ یا آویز برای حوله حمام- چوب رختهای داغون خشک شویی ها در کمد- برای سرو صبحانه سالنی وجود ندارد چون سالن هتل همان تالار عروسی است که برای عروسی های آخر رزرو شده است- یکی از خانمهای پذیرش ساعت ۹ صبح در می زند و بیدارتان می کند و صبحانه که هزینه آن نفری ده هزار تومان جدای از هزینه هتل است، را داخل یک سینی بدون چنگال و چاقو و گاهی حتی بدون لیوان به دستتان می دهد و می رود. کار تحویل صبحانه را انجام می دهد و یکی دیگر کار نظافت را انجام می دهد.
  فرسودگی وسایل از قبیل: توالت فرنگی با در شکسته- سیفون خیلی ضعیف و ناکارآمد- شلنگ خراب توالت- روشویی شکسته سرویس بهداشتی- دوش مستهلک حمام- سطل خیلی کوچک بدون پدال در توالت- سطل پدال شکسته داخل اتاق- کاورهای پلاستیکی پاره و پوره روی صندلی های اتاق – کاور پاره و پوره روی در اتاق- لامپ سوخته لوستر- لامپ خیلی کم مصرف سبز رنگ در حمام.
  کثیفی و زشتی اتاق: لک روی دیوار- لک روی پرده ها- لک روی ژوفاژ- سیم بیرون زده و آویزان از دیوار. انتهای بیرون زده لوله های ژوفاژهای قبلی- موکت های چند تکه که لبه هایشان لوله شده و برگشته است.
  ضمنا در طول روز، شوفاژها را خاموش و آب گرم را هم قطع می کنند. شبها هم تا ساعت یک شب صدای تالار عروسی هتل مانع آرامش است.