کوهستان پارک خورشید مشهد
[تعداد: 4    میانگین: 3.3/5]

کوهستان پارک خورشید مشهد در انتهای خیابان هاشمیه واقع در منطقه کوهسر مشهد واقع شده است که به نام « بام مشهد » نیز معروف است زیرا در این پارک کوهستانی که بر روی کوه ساخته شده است چشم انداز زیبایی از مشهد را می توانید مشاهده کنید. این پارک، بزرگترین بوستان کوهستانی شهر مشهد است. در کوهستان پارک خورشید درختکاری و فضای سبز زیبایی طراجی شده است که نظر شما را جلب خواهد کرد.

پارک خورشید مشهد بسیار زیباست اما در شب حال و هوای دیگری دارد چون روشنایی شهر مشهد، جلوه ی بهتری به منظره می دهد. در این پارک آلاچیق هایی ساخته شده است که می توانید در آنجا ساعت ها خوش بگذانید. آدرس کوهستان پارک خورشید بسیار سر راست و مستقیم است. دقیقا انتهای بلوار هاشمیه (وکیل آباد) به منطقه کوهسر می رسد. زمانی که شما به انتهای خیابان هاشمیه بروید کوه ها مشهود است.

پارک خورشید مشهد دارای ۳ هزار جای پارک خودرو است و به عنوان تنها پارکی شناخته می‌شود که شهروندان می‌توانند با خودروی خود به داخل آن تردد کنند. شما با ماشین می توانید وارد پارک شوید و خودرو خود را تا آلاچیق ها و بام مشهد ببرید. بسیاری از مردم منطقه، روزانه برای پیاده روی به کوهستان پارک خورشید رفته و ساعت ها اوقات فراغت خود را در آنجا سپری می کنند. همچنین یکی از تفریحات رایج در بوستان کوهستانی خورشید، پرواز بادبادک ها است که بسیار زیباست.

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر کاربران

  1. هنوز هیچ نظری در مورد این مکان ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید، این گوی و این میدان :)