سفره سرای سنتی روزگاران ارومیه یکی از رستوران های  سنتی شهر ارومیه می باشد که در بلوار فرودگاه ارومیه قرار گرفته است منوی غذایی سفره سرای سنتی روزگاران دارای انواع غذاهای ایرانی – سنتی شامل کبابها ، خورشت ها ، آبگوشت و … می باشد. سفره سرای سنتی روزگاران در فضایی با معماری سنتی ایران در…

رستوران نقش جهان ارومیه (سفره خانه سنتی نقش جهان) یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در روستای بند و در کنار جاده بند ارومیه و بعد از دانشگاه صنعتی ارومیه قرار گرفته است. منوی غذایی رستوران سنتی نقش جهان شامل انواع غذاهای سنتی-ایرانی می باشد، وجود تراسی بزرگ در این رستوران با…

رستوران نوشان ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در خیابان انتهای جاده بند ارومیه قرار گرفته است. منوی غذایی رستوران اورانوس دارای انواع غذاهای ایرانی، کبابی می باشد. فضای این رستوران نسبتا دلنشین است، این رستوران علاوه بر محیط داخلی، یک سری آلاچیق هم در فضای بیرونی دارد و سالن داخلی…

رستوران اورانوس ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در انتهای جاده بند و در تفرجگاه بند ارومیه قرار گرفته است. منوی غذایی رستوران اورانوس دارای انواع غذاهای ایرانی، کبابی می باشد. فضای این رستوران نسبتا دلنشین است، هم چنین این رستوران علاوه بر محیط داخلی، یک سری آلاچیق هم در فضای…

باغ رستوران طومار ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در خیابان بند ارومیه قرار گرفته است. منوی غذایی باغ رستوران طومار ارومیه دارای انواع غذاهای ایرانی، کبابی می باشد. طبیعت این رستوران بسیار جذاب است.

فست فود کوک برگر ارومیه یکی از فست فود های شهر ارومیه می باشد که در خیابان طوبا ارومیه قرار گرفته است. منوی غذایی کووک برگر دارای انواع غذاهای فست فودی به خصوص برگر و ساندویچ می باشد. کوک برگر برگرهایش را بصورت گریل شده پخت می کند و برای تهیه برگر از گوشت گوساله…

رستوران برج سفید ارومیه یکی از رستوران ها و تالار های پذیریایی در شهر ارومیه می باشد که در خیابان نبوت ارومیه قرار گرفته است. رستوران گردان برج سفید دارای چشم انداز بسیار عالی و جذاب همراه با دکوراسیون مدرین و شیک است. منوی غذایی رستوران برج سفید ارومیه دارای انواع غذاهای ایرانی، کبابی می…

رستوران خوان سالار ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در خیابان دانشکده ارومیه قرار گرفته است. این رستوران با فضای سنتی و آرام خود آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.

رستوران امپراطور ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در بلوار مولوی قرار گرفته است این رستوران دارای انواع غذا های ایرانی و ترکی می باشد. همچنین فضای این رستوران آرام و دلنشین است.

رستوران دیاکو ارومیه یکی از شیک ترین و بهترین رستوران های شهر ارومیه می باشد که در بلوار جام جم قرار گرفته است. این رستوران در سال ۱۳۹۲ تاسیس شده و با الگو قرار دادن سبک سرویس دهی رستوران های بزرگ دنیا، خدمات کیفیت قابل توجهی ارائه می دهد. این رستوران توانسته با استفاده از…

رستوران مولوی ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در بلوار مولوی ارومیه قرار گرفته است. این رستوران نسبتا مدرن دارای انواع غذاعای ایرانی و سنتی می باشد. این رستوران آماده پذیرایی از مراسم ها و جشن ها می باشد.

غذاهای دریایی دلفین ارومیه یکی از اولین رستوران های دریای در شهر ارومیه می باشد و دارای انواع میگو و ماهی با سالاد ها و مخلفاتی خوش مزه می باشد.

رستوران گون آی ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در بلوار امامت ارومیه قرار گرفته است. این رستوران با فضایی تقریبا مدرن و شیک آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.

رستوران سنتی پلنگی ارومیه یکی از رستوران های ترکی شهر ارومیه می باشد که در جاده روستای سیر قرار گرفته است. این رستوران دارای فضای بزرگ و دلنشینی می باشد و دارای انواع غذاهای سنتی و ترکی می باشد.

رستوران حاجی بابا ارومیه یکی از رستوران های ارومیه می باشد که در انتهای خیابان دانشکده و در سال ۱۳۸۵ افتتاح شده است. این رستوران دارای ۶ کادر بسیار حرفه ای و مجرب می باشد. ظرفیت سالن پذیرایی این رستوران بیش از ۲۰۰ نفر است که آمادگی برگزاری جشنها و میهمانیهای خانوادگی و عقد قرارداد…

رستوران گازماخ ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در خیابان ولیعصر ارومیه قرار گرفته است. این رستوران دارای انواع غذا های اصیل ایرانی با ته دیگ های خوشمزه می باشد.

رستوران عالیجناب ارومیه یکی از رستوران های ارومیه می باشد که در خیابان مولوی قرار گرفته و دارای انواع غذاهای ایرانی می باشد.

رستوران ترکیه ای اوا ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که دارای انواع غذا های ترکی می باشد.

رستوران صدف ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در میدان مادر ارومیه قرار گرفته است.

سفره خانه کشکول ارومیه یکی از رستوران های ارومیه می باشد که در خیابان برق ارومیه قرار گرفته است. این رستوران سنتی بسیار شیک می باشد و غذای اصلی آن دیزی سفالی است اما غذاهای متنوع و خوشمزه همانند کشک بادمجان و دلمه نیز دارد و چایی هم در قوری شاه عباسی با استکان کمر…

کبابی داریوش ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در خیابان آهندوست  قرار گرفته است. این رستوران دارای انواع کباب می باشد.

رستوران جواهر ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در بلوار امامت قرار گرفته است. این رستوران دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد.

کبابی سید ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در خیابان طالقانی قرار گرفته است. این رستوران دارای کباب، جگر و دل و قلوه می باشد.

رستوران اقیانوس ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در خیابان مولوی قرار گرفته است. این رستوران دارای انواع غذاهای کبابی و سنتی می باشد.

رستوران نفیس ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در بزرگراه شهید باهنر قرار گرفته است. این رستوران که در دو طبقه طراحی شده دارای کوفته قلقلی، سالاد فصل، خوراک ماهیجه مخصوص، زرشک پلو با مرغ، بشقاب سبزیجات و … می باشد. همچنین این رستوران به صورت فست فود هم فعالیت می…

رستوران خان سالار ارومیه یکی از رستوران های شهر ارومیه می باشد که در خیابان دانشکده قرار گرفته است. این رستوران مجلل و شیک گزینه بسیار خوبی برای انتخاب ناهار می باشد. این رستوران که دارای انواع غذاهای سنتی و ایرانی می باشد به صورت کافی شاپ نیز فعالیت می کند و دارای انواع نوشدنی…

فست فود  سوپراستار ارومیه یکی از فست فود های شهر ارومیه می باشد که در بلوار امام علی قرار گرفته است. این فست فود دارای انواع پیتزا و ساندویچ می باشد.

فست فود دکتر نیک ارومیه یکی از فست فود های شهر ارومیه می باشد که در خیابان امام علی ارومیه قرار گرفته است. این فست فود با دکوری شیک و فضایی آرام دارای انواع غذاهای فست فودی آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.

فست فود چوبین ارومیه یکی از فست فودهای شهر ارومیه می باشد که در خیابان آزادگان قرار گرفته است. این فست فود دارای برگر و سوخاری های خوبی می باشد.

فست فود سیتی برگر ارومیه یکی از فست فود های شهر ارومیه می باشد که در خیابان مولوی ارومیه قرار گرفته است. این فست فود دارای انواع پیتزا، ساندویج، پیش غذا و نوشیدنی می باشد.