سینما سعدی شیراز یکی از سینماهای شیراز می باشد که در خیابان قصردشت این شهر واقع شده است. این سینما یکی از سینماهای قدیمی شیراز می باشد و در سال ۱۳۴۰ مورد بهره برداری قرار گرفت. این سینما با وجود ۸۵۰ صندلی توانسته از نظر کیفی درجه یک را به خود اختصاص دهد.

سینما فرهنگ شیراز یکی از سینماهای شیراز می باشد که در سازمان اسناد و کتابخانه ملی فارس واقع شده است و از امکانات مطلوبی برخوردار است.

سینما پیام شیراز یکی از سینماهای شیراز می باشد که در خیابان کریم خان زند این شهر واقع شده است. این سینما از سینماهای قدیمی شیراز می باشد و در سال ۱۳۱۵ افتتاح شده است و هم اکنون دارای یک سالن با ۵۴۰ صندلی است.

سینما شیراز شیراز یکی از سینماهای قدیمی این شهر می باشد که در خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این سینما در سال ۱۳۴۳ با نام قیام به بهره برداری رسید و دارای ۶۵۰ صندلی می باشد.

مجتمع خلیج فارس شیراز یکی از بهتری مجتمع های تفریحی، توریستی و اقامتی در ایران می باشد که در شهر جدید ملاصدرا شیراز قرار گرفته است. این مجتمع در سال ۱۳۹۱ ساخته شده و زیر بنای آن در حدود ۵۰۰ هزار متر مربع می باشد. از امکانات این مجتمع می توان به بیش از ۲۵۰۰…

باغ پرندگان شیراز یکی از مناطق گرشگری شهر شیراز بود که در آن ۲ هزار پرنده با ۳۰۰ گونه مختلف از ۴۲ کشور آفریقایی، اروپایی و آسیایی وجود داشت.  این پارک به دلایل نا معلوم تعطیل شده و تغییر کاربری داده.

شهربازی پارک آزادی شیراز یکی از مکان های تاریخی شهر شیراز می باشد که در فلکه گاز شیراز قرار دارد. این پارک در سال و در شمال شیراز افتتاح شد. ۱۳۴۵ افتتاح شده است. مساحت پارک آزادی شیراز بیش از ۲۰۰ هزار متر مربع می باشد و دارای امکاناتی چون تالار اجتماعات، مجتمع فرهنگی مذهبی، نمازخانه،…

شهربازی لونا پارک شیراز یکی از مکان های تفریحی شیراز می باشد که در بولوار شهید ربانی شیراز قرار دارد. این مجموعه تفریحی فرهنگی تنها مجموعه‌ای است که به صورت بسته طبیعی احداث شده است و داشتن بیش از ۳۰ دستگاه کودک و بزرگسال و همچنین مجموعه بانوان که به صورت سرپوشیده احداث گردیده.