رستوران اکبر جوجه مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در منطقه تفریحی و گردشگری شاندیز قرار گرفته است. این رستوران رو به روی رستوران ماهان شاندیز قرار گرفته است و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران سپیداران طرقبه مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در جاده کنگ قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز می باشد و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران کترینگ پدر بزرگ طرقبه مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در منطقه تفریحی و گردشگری طرقبه قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز می باشد و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران شام مهتاب طرقبه مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در منطقه تفریحی و گردشگری طرقبه قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز می باشد و انواع غذاهای ایرانی و سنتی را دارا می باشد.

رستوران ماه و مهر طرقبه مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در منطقه تفریحی و گردشگری طرقبه قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز می باشد و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران داژیار طرقبه مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در منطقه تفریحی و گردشگری طرقبه قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز می باشد. از امکانات این رستوران می توان به سرو انواع غذای سنتی ایرانی، دارای فضای داخلی با طراحی سنتی و متفاوت، مجهز به فضای باز و…

مجموعه ی پذیرایی قصر مهرگان شاندیز مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در منطقه تفریحی و گردشگری شاندیز قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز می باشد و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران ییلاقی زشک مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در نزدیکی روستای زشک واقع شده است.

رستوران ییلاق جاغرق مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در ابتدای جاده جاغرق قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز می باشد و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد. همچنین ظرفیت این رستوران ۱۵۰ نفر می باشد.

رستوران تخت جمشید شاندیز مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در ابتدای منطقه گردشگری شاندیز قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی شیک و مدرن می باشد و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد. تالار تخت جمشید مشهد یا تالار تخت جمشید شاندیز آماده پذیرایی مجالس و میهمانی ها می…

رستوران کوروش شاندیز مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در منطقه تفریحی و گردشگری شاندیز قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین می باشد و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد. رستوران کوروش با بهترین امکانات و غذاهای متنوع و عالی منتظر پذیرایی از میهمانان است.

رستوران آفتابگردان شاندیز مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در منطقه تفریحی و گردشگری شاندیز قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز می باشد و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد. این رستوران به همراه بهترین امکانات و با بهره گیری از کادری با تجربه و در…

رستوران سدروس شعبه شاندیز مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در جاده شاندیز قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز می باشد و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد. این رستوران در سال ۹۴ و در نبش ویرانی۳ افتتاح شده و جزو گروه رستوران های سدروس می…

رستوران زیتون شاندیز مشهد یکی از رستوران های مشهد می باشد که در منطقه تفریحی و گردشگری شاندیز قرار گرفته است. این رستوران دارای فضایی دلنشین و سرسبز و دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران گنجعلی خان طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در منطقه ییلاقی طرقبه قرار دارد.

رستوران فردیس طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در طرقبه قرار گرفته است. این رستوران در سال ۱۳۹۱ افتتاح شده و دارای انواع غذا های ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران آندریا مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در بلوار وکیل آباد مشهد قرار گرفته و دارای انواع غذا های ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران آبنوس طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در منطقه ییلاقی طرقبه قرار گرفته است و دارای انواع غذا های ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران طوبی طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در منطقه ییلاقی طرقبه قرار گرفته است و دارای انواع غذا های ایرانی و سنتی می باشد.

رستوران مینوسا مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در منطق گردشگری طرقبه قرار گرفته است.

رستوران گراندیس طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در منطقه گردشگری طرقبه قرار گرفته است. این رستوران دارای ۲ سالن مجزا با گنجایش ۴۰۰ نفر می باشد. تالار گراندیس طرقبه دارای نور پردازی حرفه ای، رقص نور مدرن، بخار، حباب می باشد.

رستوران پرشان طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در طرقبه قرار گرفته است.

رستوران شب چراغ طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در منطقه ییلاقی طرقبه قرار گرفته است. ظرفیت این رستوران در حدود ۱۵۰ نفر را می باشد و امکان پارک خودرو به راحتی امکان پذیر است و دارای اینترنت وایرلس می باشد.

رستوران مولانا طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در کنار امامزاده یاسر و ناصر قرار گرفته است.

رستوران کاج – پسران سید طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در منطقه ییلاقی طرقبه قرار گرفته است. همچنین این رستوران در کنار رستوران بلبل عنبران طرقبه قرار گرفته است.

رستوران سید و پسران جاغرق طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در طرقبه قرار گرفته است. این مجموعه در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر در سال ۱۳۷۴ در روستای ییلاقی جاغرق افتتاح شد. این رستوران دارای فضایی دیدنی، آرام و دلنشین می باشد. این مجموعه دارای سالن های پذیرایی سنتی…

رستوران آبشار طرقبه مشهد یکی از رستوران های کلانشهر مشهد که در منطقه خوش آب و هوای طرقبه قرار گرفته است. این رستوران دارای ظرفیت ۲۰۰ نفر می باشد و دارای سرویس بیرون بر نیز می باشد. ازجمله امکانات این رستوران می توان به کافی شاپ ، سالن بلیارد،صید ماهی زنده اشاره کرد

رستوران کسری عنبران طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در منطقه طرقبه در نزدیکی شهر مشهد قرار دارد

رستوران تشریفات طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که در منطقه خوش آب و هوای طرقبه قرار گرفته است. ظرفیت این رستوران ۲۰۰ نفر می باشد که به صورت مجالس و برگزاری مراسم عروسی و نامزدی آماده ارائه خدمات به میهمانان می باشد. این رستوران دارای لمکده بسیار زیبا در کنار…

رستوران سپیدار طرقبه مشهد یکی از رستوران های شهر مشهد می باشد که دارای انواع غذا های ایرانی و سنتی می باشد.